eczane
eczacı
Son Eczane Haberleri
Yeni Eczaneler

Banner 3

160 x120 px
(Flash, jpg veya gif)

 IP Numaranız: 3.85.143.239
Döviz Kurları (TCMB)
 Dolar Alış: 6.0762
 Dolar Satış: 6.0872
 Euro Alış: 5.4896
 Euro Satış: 5.5260

Text Link 2
Yazı (50 Karakter)


Banner 5

160 x100 px
(Flash, jpg veya gif)

Eczanetr.com Reklam

Banner 1

468 x 60 px
(Flash, jpg veya gif)


Sağlık


Reklam »
2007 yılının Şubat ayından bu yana hizmet veren Eczanetr sektörünün en geniş içeriğine, kullanıcı ve takipçisine sahiptir. Eczane ve Eczacılık rehberimizde yayınlayacağınız sektör reklamları çok büyük bir geri dönüş sağlayacaktır.

Nöbetçi Eczaneler ve Seri İlan servislerimiz standart kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde takip edilirken, Eczane rehberi, sağlık sektörü haberleri , forum ve eczacılıkla ilgili bilgileri içeren bölümlerimiz ise sağlık personeli ve eczacılar tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Eczanetr.com'da sektörle ilgili veya site kullanıcılarımıza hitap eden her türlü reklamı yayınlayabilirsiniz. Reklam fiyatlarımız ve reklam koşullarımız hakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Her türlü sorunuz için iletişim sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

Reklam fiyatlarımız;

Reklam Alanı Reklam Boyutları

Reklam ücreti

Banner 1 468x60 pixel (gif, jpeg, flash)

Text Link Hediyeli

Aylık

250 YTL +KDV

Banner 2  468x60 pixel (gif, jpeg, flash)

Aylık

150 YTL +KDV

Banner 3

 160 x120 px

(Flash, jpg veya gif)

 Aylık

 80 YTL +KDV

Banner 4

 160 x100 px

(Flash, jpg veya gif)

 Aylık

 60 YTL +KDV

Banner 5

160 x100 px

(Flash, jpg veya gif)

Aylık

 45 YTL +KDV

Text Link 1 Yazı (50 Karakter - Anasayfa)

Aylık

30 YTL +KDV

Text Link 2  Yazı (50 Karakter - Anasayfa)

 Aylık

 30 YTL +KDV


Her türlü sorunuz için buraya tıklayarak bize yazabilirsiniz.
Alanlar şu an bulunduğunuz sayfada yer alan renkli olarak işaretlenmiş bölgelerdir.

Banner 2

468 x 60 px
(Flash, jpg veya gif)

Reklam Bilgileri;

. Dilerseniz banner tasarımlarınız flash, jpg veya gif olarak tarafımızca hazırlanır.

. Banner 1 alanını tercih eden reklam verenlerimize nobetcieczaneler.org ve eczanerehberi.info adlı sitelerimizden ücretsiz Link reklamı hediye edilecektir.

. Reklam fiyatları aylıktır. Bu reklamınızın bir ay süre ile gösterileceği anlamına gelir. Fiyatlar tıklama veya tekil kullanıcı bazında değildir. Tekil kullanıcı ve gösterim bilgileri tarafınıza ayrıca istatistiksel rapor olarak verilecektir. Reklamlar diğer reklamlarla birlikte dönüşümlü olarak gösterilir.

. Fiyatlar  1 Nisan 2012 - 30 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

. Reklam anlaşmaları aylık olarak yapılmaktadır. 1 ay sonrasında size fiyatlar ve gösterim koşulları tekrar bildirilecektir.

. Belirttiğiniz reklam alanlarında site içerisindeki her sayfada reklamlarınız görüntülenir. Forum sayfasında yalnızca Banner 1 reklam alanı görüntülenebilir. Text reklamlar sadece anasayfada görüntelenebilmektedir.

. Reklamınız 1 sayfada aynı anda en fazla 3 alanda gösterilebilir.


Aşağıdaki Kurallara uyan sitelerin reklamları kabul edilmektedir.

1 - Sitemiz içeriğine hiçbir şekilde uymayan kullanıcıları rahatsız edecek türdeki reklamlar kabul edilemeyecektir. Eczanetr.com reklamları yayınlama ve istediği zaman durdurma hakkını elinde tutar. Herhangi bir sebepten reklamınız durdurulursa gösterim dışı alınan ücret iade edilecektir.

2- Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan reklamlar kabul edilmeyecektir.

Reklamların yönlendirildiği siteler ve reklam içeriği aşağıdakileri içeremez.
Reçeteyle satılan ilaçların satışı veya tanıtımı
Yasadışı ilaçlar ve ilaç üretim cihazları

3- Şiddet içeriği, ırk ayrımcılığı veya herhangi bir bireye, gruba veya organizasyona karşı şiddet içeren bir tutum içinde olma, Porno, yetişkin ve olgun içerik, Bilgisayar/yazılım korsanlığıyla ilgili içerik, Küfür ve aşırı kaba bir dil kullanımı, Kumar veya kumarhane ile alakalı içerik, Silahların ve silah mühimmatının satışı veya tanıtımı (örneğin, tüfekler, dövüş bıçakları, bayıltıcı silahlar), Bira veya sert alkollü içeceklerin satışı veya tanıtımı, Tütün veya tütünle alakalı ürünlerin satışı veya tanıtımı, Özel tasarım veya ticari marka değeri taşıyan ürünlerin kopyalarının satışı veya tanıtımı, Tez veya öğrenci makalelerinin satışı veya tanıtımı

4 - Yasadışı olan, yasadışı faaliyetleri tanıtan veya başkalarının yasal haklarını ihlal eden diğer her türlü içerik.

Sitelerimize reklam veren kişi veya kurumlar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar. Eczanetr.com bu kuralların ihlali durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Eczanetr.com bu kurallarda istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Her türlü sorunuz için buraya tıklayarak bize yazın.

Mail adresimiz; - info@eczanetr.com

 

Banner 2

468 x 60 px
(Flash, jpg veya gif)Eczanetr

Eczanetr.com Hakkında

Eczanetr.com Türkiye'deki eczacıların biraraya gelmesi ve eczaneler hakkında bilgi alışverişinde bulunmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Eczacılık hakkındaki güncel bilgiler ve geniş içeriğiyle Türkiye'nin eczane portalı olmayı amaçlamaktadır. Sitemiz içeriği her gün güncellenmekte, eczane forumları ve haber menüleri düzenli olarak kontrol edilmektedir. Eczanetr.com gerçek bir bilgi ve iletişim kaynağı olarak siz eczacılara en güncel ve gerçek bilgileri ulaştırmayı amaçlar. Forum kısmında güncel haberleri tartışabilir, bilgi alışverişinde bulunabilir, sohbet edebilir, eczane ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bilgiler menümüzde eczacılık ve eczane konusunda kanunlar, kararnamaler, ilaç bilgileri, ilaç şirketleri, eczacı odaları, ilaç depoları, nöbetçi eczaneler gibi konularda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizlerin de desteği ile Eczanetr.com Türkiye'de eczacılık sektöründe en geniş içeriğe sahip site olacaktır...

İçerik

Sitemiz içeriğini hep birlikte geliştirmeyi umuyoruz. Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz bilgileri, Eczacılık hakkında gelişmeleri lütfen bize mail aracılığı ile iletiniz. Dilerseniz kendi eczaneniz hakkında bize bilgi yollayabilir, Firmalar bölümünde Firmanızın iletişim bilgilerini ve Profilini yayınlayabilirsiniz... Eczacılık öğrencileri forum yoluyla iletişime geçebilir. Sitemizdeki dökümanlardan yararlanabilirler. Bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda da mesaj panomuz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

İstekleriniz

Sitemiz hakkındaki görüşlerinizi ve sitenizde bulunmasını istediğiniz içerik veya özellikleri lütfen bize yazın. İstekleriniz bizim için önemlidir ve en kısa zamanda sitemizde yerini bulacaktır...
Mail Adresimiz:

:: FORUM ::

:: GOOGLE ARAMA ::

Google
 

 

 

Üye Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Haber Arama
Anahtar kelime giriniz:
Nöbetçi Eczaneler
Eczacı Odaları
Eczane Bağlantıları
Sponsor Bağlantılar

Banner 4

160 x100 px
(text, jpg veya gif)


Text Link 1
Yazı (50 Karakter)

Copyright ©2011

Anasayfa        Haberler      Eczaneler       Bilgiler     Forum     İletişim

Anasayfa