eczane
eczacı
Son Eczane Haberleri
Yeni Eczaneler
 IP Numaranız: 54.227.76.35
Döviz Kurları (TCMB)
 Dolar Alış: 6.0463
 Dolar Satış: 6.0572
 Euro Alış: 5.5012
 Euro Satış: 5.5376

Türkiye'nin Eczane Portalı

Sağlık

Eczanetr Eczane Rehberi »

Eczanetr.com'da eczacılık, sağlık, medula, its ve ilaç sektörü hakkındaki haberler, duyurular, ilanlar, Nöbetçi Eczaneler ve forumlar yer almaktadır. Lütfen Haber Başlıkları menüsünden ayrıntılarını görmek istediğiniz haber başlığı üzerine tıklayınız veya üst menüden seçim yapınız.

Eczanetr Duyuruları
 Nöbetçi Eczaneler
 Sitemizde yer alan nöbetçi eczane verileri, bölge eczane odalarından alınmaktadır. İlgili eczacı odası web sitelerindeki güncellemeler ve sayfa, veri değişikliği gibi sebeplerle bazı illerde günlük nöbetçi eczane verileri sağlıklı olarak alınamamaktadır. Lütfen bu gibi durumlarda ilgili ilin eczacı odasının web sayfalarını sitemizde yer alan linkleri kullanarak ziyaret ediniz. Çalışmayan il nöbetçi eczane sayfalarını bize bildirdiğinizde sitemizde gerekli teknik düzeltmeler yapılacaktır. Teşekkür ederiz.
 Eczanetr''da Nöbetçi Eczaneler Listesi Güncellendi
 Sitemizdeki nöbetçi eczaneler bölümü geliştirildi ve güncelleştirildi. Tüm veriler artık eczacı odalarından anlık olarak alınıyor. Sitemizde yer almayan illerin nöbetçi eczane listeleri de en kısa zamanda eklenecek.
Sitemizde reklam yayınlamak için tıklayınız.
 Sitemizde Makalelerinizi Yayınlayabilirsiniz
 Eczacılık sektörüyle ilgili yazı ve makalelerinizi bize göndererek anasayfamızda yayınlayabilirsiniz. Yazılarınız haberler bölümümüzde yayınlanacaktır. Dilerseniz yazılarınızı haber formatında da hazırlayabilirsiniz.
 Haberlere Yorum Ekleme Özelliği Eklendi
 Yeni güncelleme ile birlikte artık her haberin altına o haberle ilgili yorum ekleyebilirsiniz. Yorum eklemek için üye olmanız gerekmemektedir.
 İlaç Takas
 Eczaneleriniz için İlaç Takas duyurularınızı sitemizin mesaj panosu kısmında yapabilirsiniz.
 Link Değişimi
 Sağlık Siteleri ve Eczacılık, Eczane İle İlgili Sitelerle link değişimi yapılacaktır. Link değişimi için lütfen sitenizle ilgili bilgileri içeren bir mail atınız.
 Sitemizin Forum Bölümü Açıldı
 Sitemizin forumu test yayınından sonra aktifleştirilmiştir. Foruma Üye olarak yazı yazabilirsiniz.
Eczanetr

Eczanetr.com Hakkında

Eczanetr.com Türkiye'deki eczacıların biraraya gelmesi ve eczaneler hakkında bilgi alışverişinde bulunmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Eczacılık hakkındaki güncel bilgiler ve geniş içeriğiyle Türkiye'nin eczane portalı olmayı amaçlamaktadır. Sitemiz içeriği her gün güncellenmekte, eczane forumları ve haber menüleri düzenli olarak kontrol edilmektedir. Eczanetr.com gerçek bir bilgi ve iletişim kaynağı olarak siz eczacılara en güncel ve gerçek bilgileri ulaştırmayı amaçlar. Forum kısmında güncel haberleri tartışabilir, bilgi alışverişinde bulunabilir, sohbet edebilir, eczane ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bilgiler menümüzde eczacılık ve eczane konusunda kanunlar, kararnamaler, ilaç bilgileri, ilaç şirketleri, eczacı odaları, ilaç depoları, nöbetçi eczaneler gibi konularda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizlerin de desteği ile Eczanetr.com Türkiye'de eczacılık sektöründe en geniş içeriğe sahip site olacaktır...

İçerik

Sitemiz içeriğini hep birlikte geliştirmeyi umuyoruz. Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz bilgileri, Eczacılık hakkında gelişmeleri lütfen bize mail aracılığı ile iletiniz. Dilerseniz kendi eczaneniz hakkında bize bilgi yollayabilir, Firmalar bölümünde Firmanızın iletişim bilgilerini ve Profilini yayınlayabilirsiniz... Eczacılık öğrencileri forum yoluyla iletişime geçebilir. Sitemizdeki dökümanlardan yararlanabilirler. Bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda da mesaj panomuz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

İstekleriniz

Sitemiz hakkındaki görüşlerinizi ve sitenizde bulunmasını istediğiniz içerik veya özellikleri lütfen bize yazın. İstekleriniz bizim için önemlidir ve en kısa zamanda sitemizde yerini bulacaktır...
Mail Adresimiz:

Son Eczacılık Forumu Başlıkları

Google Site İçi Arama


Üye Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Haber Arama
Anahtar kelime giriniz:
Nöbetçi Eczaneler
Eczacı Odaları
Eczane Bağlantıları
Sponsor Bağlantılar
Anasayfa